background image

Otel

kaart-met-legenda-turks2

1wifi-1-300x2251. Wifi

Otelimizde belirlenmiş bölge ve bölümlerinde ödemesiz Wifi hizmetimiz mevcuttur. Kendimizi hiç suçlu his etmeden size bir itirafta bulunmak istiyoruz. Bizim öncelikle hedefimiz sizlere teknolojinin içinde teknolojiyi unutturmaktır! Doğanın bir harikası olan ve mavinin yeşiliyle buluştuğu yerde, bunu gerçekleştirmek bizim için pek zor olmadığını göreceksiniz.

Aqua-park-and-pool-guests-swimming-1-MBH-300x225

2. Yüzme havuzu, aqua park ve çocuk havuzumuz

Tatilinizde eğlenmenin teminatları olarak ta tanımlayabileceğimiz havuz alanımızı sizlere tanıtalım. Büyük yüzme havuzumuz 100m2, aqua parkımız 2 su kaydıraktan oluşuyor ve çocuk havuzumuz ise 40m2 büyüklükte.

Beach-with-beautiful-palm-and-atmosphere-MBH-240x1503. Deniz, plaj ve güneş

Marvel Beach Hotel sahil konumunda şirin bir otel. Otelimizde güneşlenme alanı bol. Plajımız yetmediği anda, pergola üstü, iskele platformu ve çim alanlarımızda, gani gani güneşlenebileceksiniz. Güvercinlik koyunun muhteşem manzarasında güneşlenmek gerçekten bir başka tutku olduğunu Marvel Beach Hotel de yaşayacaksınız.

file-5
4. Çocuklarınız eğlenceli vakit geçirecek!

Anne ve babaların eğlenmesi çocuklarına endekslidir. Umarız anne ve babalar üzerine alınmazlar ama, bu nedenle biz, Marvel Beach Hotel olarak, anne babadan daha ziyade çocukların güzel vakit geçirmeleri için uğraş gösteriyoruz. Otelimizde çocuk oyun parkı, aqua parki ve yüzme havuzu çocukların keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamakta.

garden-300x2805. Çiçek bahçe ve teraslarımız

Otelimizin şirin ve bakımlı teras ve bahçelerinde misafirlerimizi ağırlamak gerçekten hoş oluyor. Bahçemiz de palmiye, çınar, zeytin ve çeşitli meyve ağaçları mevcut. Pergolamız ve ağaçlarımızın gölgeleri altında, serin bir ortamda, minderlerimizde kitap okumak, çay içmek, sohbet etmek, evet, inşallah sizlere de nasip olur

 

Breakfastbuffet-restaurant-MBH-300x2256. Konaklama konsept imiz

Otelimizin HER ŞEY DAHİL konsepti sabah 08.30’da kahvaltıyla başlar, 21.00’da akşam yemeğiyle biter. HER ŞEY DAHİL otelimizin konsepti ALKÖLSÜZ OLDUĞU İÇİN ‘LIGHT’ OLARAK TANIMLANIR. Yemek olarak kahvaltı, öğlen yemeği ve de akşam yemeğini içerir. Otelimizin seçeneği marka ALKÖLSÜZ içecekler: saat 08:30 ile 21:00 arası su, çay, nescafe tür kahveler, süt, 4 tür gazlı meşrubat, 1 tür gazsız buz çayı ve 1 tür meyve nektar suyu limitsizce servis edilir. Otelimizde ALKÖLLÜ İÇECEKLER barımızda geçerli ücret karşılığı servis edilir.
Her şey dahil de tüketilen yemek ve içecekler ücrete dahil demektir. Yemeklerimiz büfe halinde verilmekte. Sadece 18 yaş üstü misafirlerimize alkol servisi yapılır. 

920646_26623841-300x225

7. Etkinlikler

Otelimizde haftanın beş akşamı canlı müzik programı organize edilir. Bodrum yarımadası kültür, tur ve gezi programların rezervasayonu otelimizde yapılır. Bodrum yarımada tarihi ve turistik bilgeleri otelimizden tehmin edebilirsiniz.

571392_83340732-300x2258. Canlı müzik

Tatilde olmak eğlenmek demektir. Otelimizde haftanın beş akşamı canlı müzik programı düzenleyerek otelimizde sizleri eğlendiriyoruz. Otelimizde Türk ve uluslar arası müzik tarzları sunulur. Sanatçılarımız repertuarlarını küçük ve büyük misafirlerimize göre hazırlayıp, sürekli herkesi eğlendirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Illuminated-sign-complete-image-night-MBH-300x5339. Mükemmel hizmet

Marvel Beach Hotel olarak mükemmel hizmet vermeye caba gösteriyoruz. Bu hususta ekibimizi idari/işletme, yemek/içme, kat/temizlik, animasyon ve güvenlikten oluşan 5 bölüme ayırdık. Bilgili, işin ehli ve hizmet sektöründe tecrübeli profesyonellerimiz Türkçenin yanında, İngilizce, Almanca, Hollandaca, Farsça, Rusça ve Arapça konuşur. Tatildeki eviniz Marvel Beach Hotel de tatil keyfinizi çıkarmanız için, biz Marvel Beach Hotel çalışanları, elimizden geleni yapacağız.