background image

Odalarımız

Odalarımız

Web sitemizin bu sayfasında sizlere Marvel Beach Hotel de mevcut bulunan oda tiplerini sunuyoruz. 

Standard Ekonomik Oda

standard
Standart Ekonomik odalarımızın ebatları 15-17m2. Tüm standart ekonomik odalarımızda, tuvalet, lavabo ve duş, birinci kattaki odalarımızın her birinde balkon, zemin kat odalarımızda ise kapı önü teras mevcut. Standart odalarımız split klima, lcd tv, telefon ve WiFi, gardırop dolabı, çelik kasa, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Otelimizde 2 ve 3 kişilik Standart odalar mevcut.

Konfor Oda

comfort2

Konfor odalarımızın ebatları 15-17m2. Tüm konfor odalarımız, tuvalet, lavabo ve duş, balkon, split klima, lcd tv, telefon ve WiFi, gardırop dolabı, çelik kasa, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Otelimizde 2 ve 3 kişilik Konfor odalar mevcut.

Aile Odası

family2

Aile odalarımızin ebatları 26m2 ile – 30m2 arası. Tüm aile odalarımızda bir çelik kasa, banyolarda ise bir tuvalet, bir lavabo, bir duş ve bir saç kurutma makinesi mevcut. Tüm diğer donatılardan ise iki tane mevcut. Yani aile odalarımızın her birinde 2 balkon, 2 split klima, 2 lcd tv, 2 telefon, 2 gardırop dolabı ve2 makyaj aynası ile donatılmıştır.